12mm, 15/28x12x75, Z2, Dimanta frēze, EC2H-1215
SKU
EC2H-1215
182,42 € 150,76 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
12mm, 15/28x12x75, Z2, Dimanta frēze, EC2H-1215
12mm, 15/28x12x75, Z2, Dimanta frēze, EC2H-1215
| Artikuls | EC2H-1215 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | OSB, LMDP |
| Pielāgošana | Alucabond, Plastic, HPL, CFRP, Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 15 mm |
| Maksimālais dziļums | 28 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 75 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Diamond |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties