12mm, 12x90, karbīda centrēšanas urbis 90°, SD-D12-90
SKU
SD-D12-90
45,98 € 38,00 €
Vilnius Stock 1 day
4 qty
12mm, 12x90, karbīda centrēšanas urbis 90°, SD-D12-90
12mm, 12x90, karbīda centrēšanas urbis 90°, SD-D12-90
| Artikuls | SD-D12-90 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Aluminum |
| Asināšana | 90 grādi |
| Koutings | Tixco |
| Diametrs | 12.00 |
| Depth | 2xD |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Kopējais garums | 90 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Sērija | SD-D |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties