120° 22mm Frēze V-veida, Carbiden
SKU
VT22-120-8
15,00 € 12,40 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
120° 22mm Frēze V-veida, Carbiden
120° 22mm Frēze V-veida, Carbiden
| Artikuls | VT22-120-8 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Degree | 120 |
| Asināšana | 120 grādi |
| Diametrs | 22.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties