120°, 10mm 10 x 75, Z3 malu frēze, Carbiden
SKU
CCS-120-D10-75
44,77 € 37,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
120°, 10mm 10 x 75, Z3 malu frēze, Carbiden
120°, 10mm 10 x 75, Z3 malu frēze, Carbiden
| Artikuls | CCS-120-D10-75 |
|---|---|
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Aluminum |
| Degree | 120 |
| Asināšana | 120 grādi |
| Diametrs | 10.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Griešanas daļa | 10 mm |
| Maksimālais dziļums | 10 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 75 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Tixco |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 3 |
| Lietojumprogrammas attēls | Fāzēšanas frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties