10mm x 22 x 10w x 72, Z4, ESH595100, frēze, tēraudam SUPER HSS-PM
SKU
ESH595100
14,69 € 12,14 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
YG Europe stock 3d
47 qty
Tikai 2 palikuši
10mm x 22 x 10w x 72, Z4, ESH595100, frēze, tēraudam SUPER HSS-PM
10mm x 22 x 10w x 72, Z4, ESH595100, frēze, tēraudam SUPER HSS-PM
| Artikuls | ESH595100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | NEW |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSPM |
| Tool body Material | HSS-PM |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Ir pārdošanā | Nē |






Pieteikties