10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9438100
SKU
G9438100
85,62 € 70,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9438100
10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9438100
| Artikuls | G9438100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 19 mm |
| Maksimālais dziļums | 19 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 6527 |
| Rādiuss | R5 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | K2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties