10mm, (F-0,3) x 22 (32 x 9,2) x 10w x 72, Z4, frēze, V7, TiAlN, YG1, GMF61915
SKU
GMF61915
64,84 € 53,59 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
10mm, (F-0,3) x 22 (32 x 9,2) x 10w x 72, Z4, frēze, V7, TiAlN, YG1, GMF61915
10mm, (F-0,3) x 22 (32 x 9,2) x 10w x 72, Z4, frēze, V7, TiAlN, YG1, GMF61915
| Artikuls | GMF61915 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel, Steel |
| Koutings | TIALN |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 32 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | K0.30 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties