10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, frēze, V7, TiAlN, YG1, GMF61914
SKU
GMF61914
68,10 € 56,28 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, frēze, V7, TiAlN, YG1, GMF61914
10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, frēze, V7, TiAlN, YG1, GMF61914
| Artikuls | GMF61914 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel, Steel |
| Koutings | TIALN |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 14 mm |
| Maksimālais dziļums | 55 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 102 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | K0.30 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | V7-INOX |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties