10mm, 75x10x100, Z-2, DJTOL, karbīda frēzes taisna stieple, N2ZX1075
SKU
N2ZX1075
86,42 € 71,42 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
10mm, 75x10x100, Z-2, DJTOL, karbīda frēzes taisna stieple, N2ZX1075
10mm, 75x10x100, Z-2, DJTOL, karbīda frēzes taisna stieple, N2ZX1075
| Artikuls | N2ZX1075 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | DJTOL |
| For Material | MDF |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 75 mm |
| Maksimālais dziļums | 75 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties