10mm, 30 x 10 x 75, Z3, karbīda gala frēze alumīnija, ZCC, AL-3E-D10.0
SKU
AL-3E-D10.0-YK30F
50,74 € 41,93 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
10mm, 30 x 10 x 75, Z3, karbīda gala frēze alumīnija, ZCC, AL-3E-D10.0
10mm, 30 x 10 x 75, Z3, karbīda gala frēze alumīnija, ZCC, AL-3E-D10.0
| Artikuls | AL-3E-D10.0-YK30F |
|---|---|
| Ražotāja logotips | ZCC |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 30 mm |
| Maksimālais dziļums | 30 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 75 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties