10mm, 25x10x89, 120°, YG1, NC centrēšanas urbis, HSSCo8, D2307100
SKU
D2307100
15,44 € 12,76 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
Tikai 1 palikuši
10mm, 25x10x89, 120°, YG1, NC centrēšanas urbis, HSSCo8, D2307100
10mm, 25x10x89, 120°, YG1, NC centrēšanas urbis, HSSCo8, D2307100
| Artikuls | D2307100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | 120 grādi |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Depth | 3 x D |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Griešanas daļa | 25 mm |
| Kopējais garums | 89 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Sērija | D2307 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | HSSCo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties