10mm, 25/32x10x75, Z4 Karbīda frēze, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325
SKU
6-01-061722
112,98 € 93,37 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
1 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
10mm, 25/32x10x75, Z4 Karbīda frēze, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325
10mm, 25/32x10x75, Z4 Karbīda frēze, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325
| Artikuls | 6-01-061722 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 25 mm |
| Maksimālais dziļums | 32 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 75 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties