10mm, 22x12x70, Z2, Dimanta frēze
SKU
PCD2ZX121022
118,58 € 98,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
10mm, 22x12x70, Z2, Dimanta frēze
10mm, 22x12x70, Z2, Dimanta frēze
| Artikuls | PCD2ZX121022 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | DJTOL |
| For Material | OSB, LMDP |
| Pielāgošana | HPL, Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Diamond |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties