10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, frēze, SUPER HSS-PM, TiAlN
SKU
EHC573100
18,39 € 15,20 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
YG Europe stock 3d
49 qty
10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, frēze, SUPER HSS-PM, TiAlN
10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, frēze, SUPER HSS-PM, TiAlN
| Artikuls | EHC573100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | NEW |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | TIALN |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSPM |
| Tool body Material | HSS-PM |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties