10mm, 22/32x10x72, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
SKU
HDS842100GSHB
16,98 € 14,03 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
10mm, 22/32x10x72, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
10mm, 22/32x10x72, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
| Artikuls | HDS842100GSHB |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Exotic Materials, Aluminum |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 32 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HDS |
| Tool body Material | HDS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties