10mm, 20x10x60, Z2, Karbīda frēze ar taisnu rievojumu, DLC pārklājums
SKU
MFPD2522016
72,60 € 60,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
10mm, 20x10x60, Z2, Karbīda frēze ar taisnu rievojumu, DLC pārklājums
10mm, 20x10x60, Z2, Karbīda frēze ar taisnu rievojumu, DLC pārklājums
| Artikuls | MFPD2522016 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | MDF |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | DLC krāsains |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Maksimālais dziļums | 20 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | ALU-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties