1 x 2,5 x 6 x 47mm, frēze HSS-Co8, TiAlN, DIN327, YG, EQ570010
SKU
EQ570010
16,95 € 14,01 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
94 qty
1 x 2,5 x 6 x 47mm, frēze HSS-Co8, TiAlN, DIN327, YG, EQ570010
1 x 2,5 x 6 x 47mm, frēze HSS-Co8, TiAlN, DIN327, YG, EQ570010
| Artikuls | EQ570010 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 2.5 mm |
| Maksimālais dziļums | 2.5 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 47 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties