1(R0.2)x4x1.5(14)x50, 4G Frēze 2FL RIB CR E/M, YG1
SKU
SEME610100214E
45,42 € 37,54 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
8 qty
1(R0.2)x4x1.5(14)x50, 4G Frēze 2FL RIB CR E/M, YG1
1(R0.2)x4x1.5(14)x50, 4G Frēze 2FL RIB CR E/M, YG1
| Artikuls | SEME610100214E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Stainless Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 1.5 mm |
| Maksimālais dziļums | 14 mm |
| Instrumenta kāts | Cilindrisks |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.20 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties