1,8 (R0.2) x 4 x 2,7 (12 x 1,75) x 45mm, Z2, Karbīda galu frēze X-POWER, YG, EM8A1954
SKU
EM8A1954
35,51 € 29,35 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
76 qty
1,8 (R0.2) x 4 x 2,7 (12 x 1,75) x 45mm, Z2, Karbīda galu frēze X-POWER, YG, EM8A1954
1,8 (R0.2) x 4 x 2,7 (12 x 1,75) x 45mm, Z2, Karbīda galu frēze X-POWER, YG, EM8A1954
| Artikuls | EM8A1954 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.80 |
| Griešanas daļa | 2.7 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.20 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | X-POWER |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties