1.6mm, 4x2x35,5, Centrālā urbja DIN333, VHM, YG1
SKU
D5303016
65,04 € 53,75 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
1.6mm, 4x2x35,5, Centrālā urbja DIN333, VHM, YG1
1.6mm, 4x2x35,5, Centrālā urbja DIN333, VHM, YG1
| Artikuls | D5303016 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.60 |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Griešanas daļa | 2 mm |
| Kopējais garums | 35.5 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Sērija | D5303 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties