1,6 mm, 4x2x35,5, HSS-EX centra urbis, YG1
SKU
DV333016
9,85 € 8,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
40 qty
1,6 mm, 4x2x35,5, HSS-EX centra urbis, YG1
1,6 mm, 4x2x35,5, HSS-EX centra urbis, YG1
| Artikuls | DV333016 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.60 |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Griešanas daļa | 2 mm |
| Kopējais garums | 35.5 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Cutting Material | HSSE |
| Tool body Material | HSSE |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties