1,5x7x6x51mm, Z3, Frēze, DIN844, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ573015
SKU
EQ573015
18,42 € 15,22 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
15 qty
1,5x7x6x51mm, Z3, Frēze, DIN844, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ573015
1,5x7x6x51mm, Z3, Frēze, DIN844, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ573015
| Artikuls | EQ573015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 7 mm |
| Maksimālais dziļums | 7 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 51 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties