1,5x5x6x49mm, Z2, frēze, HSS-Co8, DIN884, YG, E2464015
SKU
E2464015
17,84 € 14,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
41 qty
1,5x5x6x49mm, Z2, frēze, HSS-Co8, DIN884, YG, E2464015
1,5x5x6x49mm, Z2, frēze, HSS-Co8, DIN884, YG, E2464015
| Artikuls | E2464015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Plastic |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 5 mm |
| Maksimālais dziļums | 5 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 49 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties