1,5x4x6x35mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ554015
SKU
EQ554015
15,28 € 12,63 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
5 qty
1,5x4x6x35mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ554015
1,5x4x6x35mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ554015
| Artikuls | EQ554015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 35 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties