1,5x3x6x47mm, Z3, Frēze, DIN327, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ572015
SKU
EQ572015
14,69 € 12,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
1,5x3x6x47mm, Z3, Frēze, DIN327, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ572015
1,5x3x6x47mm, Z3, Frēze, DIN327, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ572015
| Artikuls | EQ572015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 47 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties