1,5x3x6x47mm, Z2, frēze HSS-Co8, DIN327, YG, E2570015
SKU
E2570015
12,69 € 10,49 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
57 qty
1,5x3x6x47mm, Z2, frēze HSS-Co8, DIN327, YG, E2570015
1,5x3x6x47mm, Z2, frēze HSS-Co8, DIN327, YG, E2570015
| Artikuls | E2570015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 47 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties