1,5mm, R0,3, 6x4x50, 4G, YG1, frēze, Z2. Spirāles stūra rādiuss SEMD9901503E
SKU
SEMD9901503E
62,82 € 51,92 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
53 qty
1,5mm, R0,3, 6x4x50, 4G, YG1, frēze, Z2. Spirāles stūra rādiuss SEMD9901503E
1,5mm, R0,3, 6x4x50, 4G, YG1, frēze, Z2. Spirāles stūra rādiuss SEMD9901503E
| Artikuls | SEMD9901503E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.30 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties