1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, Ieliktņi DIN 6499, Eroglu
SKU
4004ED015
27,35 € 22,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
EROGLU
70 qty
Ieliktņi DIN 6499, ER-8,4004 E, D-1,5, Eroglu
Ieliktņi DIN 6499, ER-8,4004 E, D-1,5, Eroglu
| Artikuls | 4004ED015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | EROGLU |
| Turētāja standarts | ER-8 |
| Tool Holder | 1.5 mm |
| Instrumenta kāts | 1.5 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 13.6 mm |
| Diameter Collets Outside | 8.5mm |
| Kopējais garums | 13.6 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Tērauds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties