1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, gala frēze, IPLFE4015-050-V9S4
SKU
6-01-024685
40,06 € 33,11 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
1 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
90 qty
1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, gala frēze, IPLFE4015-050-V9S4
1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, gala frēze, IPLFE4015-050-V9S4
| Artikuls | 6-01-024685 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 9 mm |
| Maksimālais dziļums | 9 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | IPLFE4 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties