1,5mm, 9x4cx50 ,Z2, gala frēze, IPLFE2015-050-V9S4
SKU
6-01-024618
32,26 € 26,66 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
3 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
1,5mm, 9x4cx50 ,Z2, gala frēze, IPLFE2015-050-V9S4
1,5mm, 9x4cx50 ,Z2, gala frēze, IPLFE2015-050-V9S4
| Artikuls | 6-01-024618 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 9 mm |
| Maksimālais dziļums | 9 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | IPLFE2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties