1,5mm, 6x4cx50, Z4, Freze, Korloy, SPLFE4015-050
SKU
6-01-027916
58,76 € 48,56 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
10 qty
1,5mm, 6x4cx50, Z4, Freze, Korloy, SPLFE4015-050
1,5mm, 6x4cx50, Z4, Freze, Korloy, SPLFE4015-050
| Artikuls | 6-01-027916 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties