1,5mm 4x4x50 Z3 karbīda gala frēze alumīnija ZCC
SKU
AL-3E-D1.5-YK30F
12,54 € 10,36 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
1,5mm 4x4x50 Z3 karbīda gala frēze alumīnija ZCC
1,5mm 4x4x50 Z3 karbīda gala frēze alumīnija ZCC
| Artikuls | AL-3E-D1.5-YK30F |
|---|---|
| Ražotāja logotips | ZCC |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties