1,5mm, 4x4x50, Z3, Freze karbīds, alumīnijam, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S
SKU
6-01-029315
42,64 € 35,24 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
23 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
24 qty
1,5mm, 4x4x50, Z3, Freze karbīds, alumīnijam, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S
1,5mm, 4x4x50, Z3, Freze karbīds, alumīnijam, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S
| Artikuls | 6-01-029315 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | APFE3 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties