1,5mm 4x4x50, Z-4, Karbīda frēze TiXco, CARBIDEN
SKU
HN55S4015
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
11 qty
1,5mm 4x4x50, Z-4, Karbīda frēze TiXco, CARBIDEN
1,5mm 4x4x50, Z-4, Karbīda frēze TiXco, CARBIDEN
| Artikuls | HN55S4015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron, Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | HN55S4 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties