1,5mm,4x4cx50 ,Z4, VHM, frēze, tēraudam, Korloy, IPFE4015-050-S4
SKU
6-01-024640
40,06 € 33,11 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
106 qty
1,5mm,4x4cx50 ,Z4, VHM, frēze, tēraudam, Korloy, IPFE4015-050-S4
1,5mm,4x4cx50 ,Z4, VHM, frēze, tēraudam, Korloy, IPFE4015-050-S4
| Artikuls | 6-01-024640 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | IPFE4 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties