1,5mm, 3x6x39, Z1, gala frēze, Carbiden, 531 0150
SKU
5310150
36,14 € 29,87 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 21d.. Please contact before ordering.
1,5mm, 3x6x39, Z1, gala frēze, Carbiden, 531 0150
1,5mm, 3x6x39, Z1, gala frēze, Carbiden, 531 0150
| Artikuls | 5310150 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | PVC plastmasa |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 39 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | PLASTIC-PROFI |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties