1,5mm, 3x6x30 Z1, Cietā metāla frēze plastmasai, 531 0150 LT30
SKU
5310150-LT30
37,61 € 31,08 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 21d.. Please contact before ordering.
1,5mm, 3x6x30 Z1, Cietā metāla frēze plastmasai, 531 0150 LT30
1,5mm, 3x6x30 Z1, Cietā metāla frēze plastmasai, 531 0150 LT30
| Artikuls | 5310150-LT30 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | PVC plastmasa |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 30 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | PLASTIC-PROFI |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties