1,5 x 3 x 6 x 47mm, frēze HSS-Co8, TiAlN, DIN327, YG, EQ570015
SKU
EQ570015
16,35 € 13,51 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
1,5 x 3 x 6 x 47mm, frēze HSS-Co8, TiAlN, DIN327, YG, EQ570015
1,5 x 3 x 6 x 47mm, frēze HSS-Co8, TiAlN, DIN327, YG, EQ570015
| Artikuls | EQ570015 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 47 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties