1.5 mm 4x3x30, Z1 karbīda frēze, Carbiden, 631 0150 LT30
SKU
6310150-LT30
40,29 € 33,30 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
1.5 mm 4x3x30, Z1 karbīda frēze, Carbiden, 631 0150 LT30
1.5 mm 4x3x30, Z1 karbīda frēze, Carbiden, 631 0150 LT30
| Artikuls | 6310150-LT30 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Alucabond, Plastic, HPL, CFRP |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 30 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties