1,5 mm, 4x3,175x38, Z-1 Karbīda griezējs plastmasai, CARBIDEN
SKU
SFMP15-4
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
35 qty
1,5 mm, 4x3,175x38, Z-1 Karbīda griezējs plastmasai, CARBIDEN
1,5 mm, 4x3,175x38, Z-1 Karbīda griezējs plastmasai, CARBIDEN
| Artikuls | SFMP15-4 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Akrils PMMA, plexiglas |
| Pielāgošana | Aluminum, Alucabond, Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.50 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 3.175 mm. 1/8 In |
| Kopējais garums | 38 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | PLASTIC-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties