1,30mm Plāksne rievošanai, ZCC CT, QC16L13-R02 YBG205
SKU
QC16L130-R02-YBG205
21,20 € 17,52 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 48val.. Please contact before ordering.
1,30mm Plāksne rievošanai, ZCC CT, QC16L13-R02 YBG205
1,30mm Plāksne rievošanai, ZCC CT, QC16L13-R02 YBG205
| Artikuls | QC16L130-R02-YBG205 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | ZCC |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Rievas platums | 1.30mm |
| Griešanas daļa | 2 mm |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | R0.20 |
| Kopējais garums | 16 mm |
| Ievietot kodu | NO |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Pa kreisi |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties