1,3x3x6x34mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, YG, E2553013
SKU
E2553013
10,36 € 8,56 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
44 qty
1,3x3x6x34mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, YG, E2553013
1,3x3x6x34mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, YG, E2553013
| Artikuls | E2553013 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.30 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 34 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties