1,2x3x3x50, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME350123SE
SKU
SEME350123SE
31,34 € 25,90 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
37 qty
1,2x3x3x50, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME350123SE
1,2x3x3x50, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME350123SE
| Artikuls | SEME350123SE |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.20 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties