1,2mm, 1,8-12x4x50, YG1, 4G, Z4, Karbīda galu frēzes tēraudam, SEME7301212E
SKU
SEME7301212E
38,91 € 32,16 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
11 qty
1,2mm, 1,8-12x4x50, YG1, 4G, Z4, Karbīda galu frēzes tēraudam, SEME7301212E
1,2mm, 1,8-12x4x50, YG1, 4G, Z4, Karbīda galu frēzes tēraudam, SEME7301212E
| Artikuls | SEME7301212E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.20 |
| Griešanas daļa | 1.8 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties