1.25X3.15X3.15X31.5mm, HSS(M2) Centrēšanas urbis, YG1, D1363912
SKU
D1363912
6,47 € 5,35 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
1.25X3.15X3.15X31.5mm, HSS(M2) Centrēšanas urbis, YG1, D1363912
1.25X3.15X3.15X31.5mm, HSS(M2) Centrēšanas urbis, YG1, D1363912
| Artikuls | D1363912 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.25 |
| Instrumenta kāts | 3.15 mm |
| Griešanas daļa | 2.1 mm |
| Kopējais garums | 31.5 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Sērija | D1363 |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Tool body Material | HSS |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties