1.25mm, 3,15x1,6x31,5, Centrālā urbja DIN333, VHM, YG1
SKU
D5303912
61,67 € 50,97 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
6 qty
1.25mm, 3,15x1,6x31,5, Centrālā urbja DIN333, VHM, YG1
1.25mm, 3,15x1,6x31,5, Centrālā urbja DIN333, VHM, YG1
| Artikuls | D5303912 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.25 |
| Instrumenta kāts | 3.15 mm |
| Griešanas daļa | 1.6 mm |
| Kopējais garums | 31.5 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Sērija | D5303 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties