1,1mm, 4x3x50, 4G frēze, 2FL 30deg. Helix E/M, SEME350164SE
SKU
SEME350114SE
32,65 € 26,98 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
24 qty
1,1mm, 4x3x50, 4G frēze, 2FL 30deg. Helix E/M, SEME350164SE
1,1mm, 4x3x50, 4G frēze, 2FL 30deg. Helix E/M, SEME350164SE
| Artikuls | SEME350114SE |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.10 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties