1(0,3)x4x1,5(6)x50, Z4, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME640100306E
SKU
SEME640100306E
48,71 € 40,26 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
14 qty
1(0,3)x4x1,5(6)x50, Z4, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME640100306E
1(0,3)x4x1,5(6)x50, Z4, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME640100306E
| Artikuls | SEME640100306E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 1.5 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.30 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties