1(0,1) x 6 x 2,5(50) x 50mm, 4G frēze, 4FL Multiple Helix Corner Radius E/M, SEME0101001E
SKU
SEME0101001E
62,82 € 51,92 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
18 qty
4G frēze, 4FL Multiple Helix Corner Radius, YG1
4G frēze, 4FL Multiple Helix Corner Radius, YG1
| Artikuls | SEME0101001E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 2.5 mm |
| Maksimālais dziļums | 50 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.10 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties