0,9 (R0.1) x4x1,35 (15x0,85) x50mm, Z2, gala frēze x-POWER, YG, EM8A1917
SKU
EM8A1917
47,60 € 39,34 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
0,9 (R0.1) x4x1,35 (15x0,85) x50mm, Z2, gala frēze x-POWER, YG, EM8A1917
0,9 (R0.1) x4x1,35 (15x0,85) x50mm, Z2, gala frēze x-POWER, YG, EM8A1917
| Artikuls | EM8A1917 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.90 |
| Griešanas daļa | 1.3 mm |
| Maksimālais dziļums | 15 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.10 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | X-POWER |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties